אודותינו

המשחקים שלנו הם משחקי קופסה מפתחי חשיבה, אשר מסייעים ללימוד מתמטיקה בצורה טובה ובאופן קליל ומהנה. המשחקים חדשים בשוק העולמי, הם כיפיים בעלי ערך מוסף ורכשו תשומת לב רבה מהרגע הראשון שיצאו.

המשחקים של חוכמטיקה עוסקים בספירת עצמים, חיבור, כפל, שברים, אך טמונים במשחקים האלה גם מושגים מתמטיים הרבה יותר עמוקים: אלמנטים של תורת הקבוצות\לוגיקה, חשבון שאריות, בסיסים של קומבינטוריקה… אולם לא חייבים לדבר על זה.. שהילדים ישחקו, ובעוד כמה שנים כאשר ילכו לחטיבת הביניים, תיכון ואוניברסיטה, הם פתאום יגלו שיש בהם אינטואיציה לדברים כאלה או אחרים.
אלה משחקים חווייתיים מאוד שעוזרים להקנות לתלמידים את המיומנויות שהם צריכים לרכוש בצורה כיפית ויעילה. ומה שהכי חשוב- המשחקים יכולים לשמש כמשחקי קופסה רגילים לכל המשפחה – גם לבוגרים, וגם לילדים.

לדעתנו הזמן האהוב על כל ילדה וילד הוא הזמן עם הוריהם, המשחקים מאפשרים לזמן הזה להיות בעל ערך בלתי יתואר להתקדמות והתפתחות היכולות המולדות והמיומניות הנרכשות אצל הילדים.

גילאים מיועדים: 4-10 בכל משחק מספר רמות למידה ומושגים לגילאים שונים שנועדו לגדול עם הילדים לפי הבנתם ויכולתם המתפתחת.

חברת חוכמטיקה פועלת מתוך הההבנה כי ילדים הם סקרנים וחוקרים מטבעם, וברגע שהדבר כיף, הם נהנים לעשות הכל- כי גם חשבון הוא משחק ילדים!

אנו משווקים משחקינו בכל רחבי הארץ, כדיי לראות איפה לחצו כאן
אנו עובדים עם בתי ספר, מרכזי למידה, מוזיאונים וחנויות משחקים וספרים- מוזמנים ליצור עמנו קשר וביחד נעזור לילדים להנות מלמידה.

חוות דעת של הורים ומורים:

  • "אני מאמינה מאוד בלמידה דרך המשחק והם מאוד תורמים לי ועוזרים בתהליכי לימוד בתוך הכיתה"
    זהבה אסיאג, מחנכת כיתה ו2 בבית הספר רוקח, רמת גן
  • "ערכה זו המאפשרת התנסות חווייתית בנושא חשיבה מתמטית ומהווה תמיכה ממשית להליך הלמידה הפורמלי.  יש בה יצירתיות, שמחה ועושר רב של אפשרויות הפעלה."
    עינת חיימי, מנהלת תחום למידה אזור דרום בחברה למתנ"סים

 

רכשיו אונליין ותהינו מהנחות מיוחדות

לקטלוג המשחקים

רוצים לעשות סדנה או הזמנה גדולה?

צרו קשר